Pradžia

skaidrus

Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Aktualijos

Naujausi augalai

paslaugos

Gerbūvio darbai

Apie mus

crocus mix

           Šiame tinklapyje pateikiama trumpa informacija apie mūsų jau daugiau nei 20 metų auginamus dekoratyvinius augalus, skelbiami straipsniai apie augalų auginimą bei priežiūrą, pateikiamos pagrindinės kiekvieno mėnesio aktualijos.

 

2018m. mūsų augalų naujienos skiltyje - NAUJIENOS KATALOGE.

Norėdami įsigyti Jums patikusių dekoratyvinių augalų, užsakymus siųskite elektroniniu paštu - Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba skambinkite tel.-868350466. Siųsdami užsakymą, surašykite norimų įsigyti augalų pavadinimus, jų kodus, bei nurodykite savo kontaktinį telefono numerį. Kadangi, kai kurių augalų turime ribotą kiekį, pirmenybę teiksime anksčiau užsisakiusiems. Savo užsakymą iki augalų atsiėmimo bet kada galėsite papildyti ar pakeisti. O jei kilo klausimų, tiesiog skambinkite mums tel. - 868350466.

Dėmesio! Mes prekiaujame Vilniuje, bei siunčiame paštu augalus į kitus miestus. Mažiausia užsakymo suma 10 eur. ( plius pašto paslaugos nuo 3eur.).crocus mix Iki rugsėjo 17d. visiems perkantiems augalų tinklapyje www.augalai.net  už 20eur. ir daugiau, dovana - 30vnt. įvairiaspalvių krokų svogūnėlių. 
Rūpinkitės pavasario žiedais jau dabar.

Prekiaujame Vilniuje bei siunčiame paštu augalus į kitus miestus.

Dėl užsakymų kreiptis tel.868350466.

comments

crocus mixŠiame tinklapyje pateikiama trumpa informacija apie mūsų jau daugiau nei 20 metų auginamus dekoratyvinius augalus, skelbiami straipsniai apie augalų auginimą bei priežiūrą, pateikiamos pagrindinės kiekvieno mėnesio aktualijos.

Norėdami įsigyti Jums patikusių dekoratyvinių augalų, užsakymus siųskite elektroniniu paštu - Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba skambinkite tel. - 868350466. Siųsdami užsakymą, surašykite norimų įsigyti augalų pavadinimus, jų kodus, bei norimą kiekį.Būtinai nurodykite savo kontaktinį telefono numerį. Kadangi, kai kurių augalų turime ribotą kiekį, pirmenybę teiksime anksčiau užsisakiusiems. Savo užsakymą iki augalų atsiėmimo bet kada galėsite papildyti ar pakeisti. O jei kilo klausimų, tiesiog skambinkite mums tel. - 868350466.

DĖMESIO!  RUDENS SEZONO DOVANA.

IKI RUGSĖJIO 17D. VISIEMS PERKANTIEMS  AUGALŲ TINKLAPYJE  www.augalai.net, UŽ 20 EUR. IR DAUGIAU, DOVANA - 30 VNT. ĮVAIRIASPALVIŲ KROKŲ SVOGŪNĖLIŲ.

RŪPINKITĖS PAVASARIO ŽIEDAIS JAU DABAR!

Mes prekiaujame Vilniuje, bei siunčiame paštu augalus į kitus miestus. Mažiausia užsakymo suma 10 eur. ( plius pašto paslaugos nuo 3eur.).

 

 

comments

anemone-annabella-deep-roseVisos mūsų parduodamos daugiametės gėlės yra užaugintos ir puikiai žiemojančios Lietuvoje. Tai ne atvežtiniai ar perparduodami augalai. Parduodame augalus , kuriuos auginame patys, todėl jie lengviau prigyja ir geriau auga. Visada patarsime kokios gėlės geriausiai augtų jūsų konkrečiomis sąlygomis.

Daugiau .....

comments

buxus faulknerVisada padėsime iš mūsų turimo asortimento pasirinkti tinkamus augalus sodybai ar kiemui apželdinti. paaiškinsime augalų sodinimo ir priežiūros priežiūros įpatumus. Taip pat parinksime tinkamus dekoratyvinius augalus tiek pavėsiui tiek saulėtai vietai. Daugiau....

comments

paslaugosMes prekiaujame dekoratyviniais augalais bei daugiametėmis gėlėmis. Taip pat teikiame dekoratyvinių augalų priežiūros, apželdinimo paslaugas, bei konsultuojame augalų auginimo ir priežiūros klausimais. Daugiau...

comments

Pokategorės

Demo Information

All content and images shown on this site is for demo, presentation purposes only. This site is intended to exemplify a live and published website and does not make any claim of any kind to the validity of non-Shape5 content, articles, images or posts published to this site.